piątek, 1 lipca 2011

Wyniki candy i wymiankowa niespodzianka

Na candy zapisało się 88 osób, co jest dla mnie całkowitym, ale miłym zaskoczeniem. Absolutnie się nie spodziewałam, że moja zabawa wzbudzi takie zainteresowanie. Odwiedziłam masę fantastycznych blogów starając się zostawić wszędzie miłe słowo, jeśli kogoś przeoczyłam, przepraszam, postaram się nadrobić po powrocie. Wyniki miały być w niedzielę, ale z powodu wyjazdu (wyjeżdżam dziś po południu), losowanie odbyło się w wielkim pośpiechu przed chwilką.  Nad jego poprawnością czuwała dwuosobowa komisja, mój syn i ja sama :).
 komplet losów

łapka maszyny losującej (nie moja)

i szczęśliwy los z nr wpisu 19, pod tajemniczym i lakonicznym j. ukrywa się Pani z klimatycznego bloga "Moje powstawanie". Czekam teraz na adresik, a potem proszę o wyrozumiałą cierpliwość w oczekiwaniu na przesyłkę, bowiem wracam dopiero po 20 lipca :)

Ponieważ na candy zapisało się tak wiele osób wylosowałam też pocieszajkę. Tym razem szczęście dopisało Duende z bloga "Handduende77". Pocieszajka będzie niespodzianką ;). Również proszę o adresik i cierpliwość w oczekiwaniu na przesyłkę.
Przepraszam za dramatyczną jakość zdjęć, robionych "na kolanie".

Na szczęście zdjęcia niespodzianki z wymiankowego candy u Ani z bloga "I wyszło szydło z worka", zobiłam wcześniej i są troszkę lepsze. Od Kasi-Ovillo dostałam śliczną serwetkę, koraliczkowe przydasie, pyszne herbatki i słodkości, wszystko na zdjęciach poniżej:
 no, nie zupełnie wszystko, paczuszka przyszła pod moją nieobecność i po słodkościach to tylko papierki zostały. Owszem zadzwonili do pracy czy mogą otworzyć i sądząc, że to przesyłka ze sklepu, na którą też czekałam, pozwoliłam. Na szczęście serwetkę i koraliki zostawili ;D. Serwetka zajęła już honorowe miejsce na moim podręcznym stoliczku, a przydasie oczywiście przydadzą się :)
To by było tyle na pożegnanie. Nie będzie mnie jakieś trzy tygodnie, ale mam nadzieję, że internet u siostry hula, więc będę podglądać co u Was słychać. Życzę wszystkim słonecznego lipca i miłego wypoczynku, tym, którzy się udają na urlopy i do następnego razu :))).

14 komentarzy:

 1. Поздравляю победителей!

  OdpowiedzUsuń
 2. Szalenie się cieszę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kajjko i ty u siostry pohulaj :) Gratulacje dla J. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje dla j. , a Tobie życzę miłego wypoczynku.

  OdpowiedzUsuń
 5. Спасибо за розыгрыш! :)
  Поздравляю счастливыхa!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki za zabawę i udanego wypoczynku!

  OdpowiedzUsuń
 7. życzę miłego urlopu! A ja jadę 27 lipca ;D więc może się zobaczę nową notkę tuż po powrocie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Kajjko ale mi dzisiaj niespodziankę zrobiłaś:) Gratuluję j. ale ja też jestem dumna ...i chyba mam szczęście:) jak się cieszę ...jakiś ten dzień pomimo deszczu dla mnie dzisiaj cudowny:) Życzę zatem udanego urlopu bardzo słonecznego:)))) a adresik ślę już:)

  OdpowiedzUsuń
 9. ożesz! ale zazdroszczę dziewczynom :))

  OdpowiedzUsuń
 10. gratulacje szczęsciarom, a Tobie danego wypoczynku :))

  OdpowiedzUsuń
 11. Kurcze i znowu nie ja! No pech! Miłego odpoczynku! Ja właśnie wróciłam. :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Сижу плачу и так завидую победителю...

  OdpowiedzUsuń
 13. Miłe Panie, adresiki dotarły oczywiście, jeszcze raz proszę o cierpliwość w oczekiwaniu na przesyłki, zajmę się tym natychmiast po powrocie do domu. Kraków póki co, skąpany w deszczu, ale mam nadzieję, że do soboty się wypogodzi, bo zaplanowałam małą wycieczkę po mieście :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze. Dają wiele radości i motywują do dalszych rękoczynów :)
Kajjka