sobota, 25 czerwca 2011

Co robiłam ostatnio...

Syn mi się dorwał do mojego sprzętu. Sformatował dysk i pogubił mi wszystkie moje linki, ustawienia itd., itp., kompletnie nie mogę się w tym bałaganie odnaleźć. Dałby mi za ten "bałagan" ;), przecież zrobił PORZĄDEK na dysku :D. Powoli jakoś się pozbieram, poukładam sobie i poinstaluję, co mi potrzeba. Program, w którym przygotowuję sobie zdjęcia już znalazłam i mogę pokazać, co robiłam w tym tygodniu.

Nowe zawieszki do kolczyków, chwilowo pojedyncze, jakoś tak wyszło tym razem. W następnym tygodniu będę dorabiać im pary. Pojadą ze mną w lipcu do Krakowa i być może nie wszystkie wrócą, dlatego pstryknęłam je w takim stanie w jakim są w tej chwili. Może i tak się zdarzyć, że nie będzie okazji zrobić im innych fotek, a ja jakoś tak lubię mieć udokumentowane to, co poczyniłam :).

 

Biorę też udział w candy wymiankowym u Ani z bloga I wyszło szydło z worka... Ale co przygotowałam dla mojej wymiankowej partnerki pokażę dopiero kiedy upominek dotrze do niej, żeby nie psuć niespodzianki :).

17 komentarzy:

 1. Jak zwykle wszystkie piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszsytkie piękne, każdy inny ale pomarańczowy zupełnie mi zawrócił w głowie. Szkoda, że ja się nie zapisałam na tę wymiankę, może bym trafiła na Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. z tego zauroczenia literówkę popełniła, przepraszam, wszystkie powinno być :)

  OdpowiedzUsuń
 4. teraz m zgubiłam, kończę bo głowę zgubię

  OdpowiedzUsuń
 5. zielonyyyyyyyyyyyyyyyyyyy *_*

  OdpowiedzUsuń
 6. A mi się najbardziej podoba pomarańczowy i fioletowy, śliczne są. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję Wam bardzo za miłe słowa, aż chce się robić dalej :))), Jomo wymianka jest jak najbardziej realna, ale dopiero w sierpniu będę miała czas się nią zająć, więc jeśli zgodzisz się poczekać do tego czasu to ja jestem zdecydowanie na "tak" :))

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękności same,piękne kolorki;)

  OdpowiedzUsuń
 9. piękne twory ;] Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Są cudne. Szczególnie ten pomarańczowy.

  OdpowiedzUsuń
 11. piękne kolorowe i bardzo letnie:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Zielonka jest cudna ale wszystkie śliczne.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze. Dają wiele radości i motywują do dalszych rękoczynów :)
Kajjka