czwartek, 16 sierpnia 2012

Selenity i towarzyszki

Ukończyłam nareszcie naszyjnik zaczęty jakiś czas temu. Główną część już pokazywałam, nie ma to jednak jak pochwalić się końcowym efektem :). Oto Selenity:


Sznureczek mu uplotłam z toho 8 i 11 i ostatecznie taki właśnie wygląd uzyskał. Całkiem ładnie prezentuje się na szyi, sprawdzałam, chociaż początkowo nie do końca byłam przekonana, co do jego kształtu. Ostatecznie jednak jestem z niego całkiem zadowolona. No, a teraz towarzyszki, dwie broszeczki wydziubane również haftem koralikowym. Pierwsza klasyczna Caprica:


Zrobiona z dużego turkusowego owala (turkus syntetyczny oczywiście) i toho w trzech, a nawet w czterech rozmiarach, bo są tam 8,11, 6 i nawet 15, których zasadniczo się panicznie boję, że za drobne.

I druga Aventa, hmm... awangardowa? No, nie wiem, ale na pewno nie do końca klasyczna. Chociaż bardziej mi się podoba od poprzedniej.


Jak widać na zdjęciu resztkowa, jest niej biały i czerwony koral, trawiony agat w kilku kolorach, hematyt i stare wierne szkło.

Pochwalę się się jeszcze, bo jako mamę świeżo upieczonego studenta, rozpiera mnie oczywista duma, że moje dziecię młodsze dostało się na Akademię Morską w Gdyni. Wyfrunie mi z domu, cóż taki los, a ponieważ studia na drugim końcu Polski to nie żarty, oprócz owej oczywistej dumy zaskutkuje to poważnym obcięciem mojego hobbystycznego budżetu. Ale póki co wyżywam się twórczo i przede wszystkim  cieszę się ogromnie, że młody dostał się tam gdzie pragnął się dostać :).


7 komentarzy:

 1. Naszyjnik prezentuje się rewelacyjnie. Bardzo mi się podoba kształt i kolorystyka.
  pozdrawiam gorąco.

  OdpowiedzUsuń
 2. Łoł, no teraz to poszalałaś, naszyjnik to arcydzieło! Broszki śliczne, szczególnie ta druga, bardzo ciekawa!

  OdpowiedzUsuń
 3. No i oczywiście gratuluje studenta! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Naszyjnik cudny, oj z chęcią bym nosiła taki. Broszka druga bardziej mi się podoba, gdyż jest bardzo orginalna. Pozdrawiam i z chęcią podpatruje bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 5. wow świetne!!!
  zapraszam na nowe forum, info znajdziesz u mnie :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale cuda! ten pierwszy naszyjnik jest przepiękny. Uwielbiam Twoją biżuterię. Pozdrawiam gorąco.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapraszam po odbiór wyróżnienia, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze. Dają wiele radości i motywują do dalszych rękoczynów :)
Kajjka