środa, 6 kwietnia 2011

Wyniki candy

Czas zabawy dobiegł końca, co ze smutkiem oznajmiam Wszystkim. Nie dla Wszystkich jednak to czas smutny. Kto będzie się cieszył? Zaraz się dowiemy :). Losy zostały przygotowane ręcznie, wszak tematem bloga jest rękodzieło ;), o właśnie tak:
 

a następnie ładnie poskładane, czy też raczej ładnie zmięte i umieszczone kieliszeczku do jajek, robiącym za bęben maszyny losującej ;):

  

i z kieliszka (z zamkniętymi oczami) wydobyłam szczęśliwca:

którym, czy raczej którą jest luka, właścicielka bloga Niecodzienna
Serdecznie gratuluję, słodką paczusię wyślę jak tylko dostanę dane, dokąd ma jechać :)).

Bardzo dziękuję Wszystkim osobom, które wzięły udział w zabawie. To moje pierwsze candy i przyznaję, że miałam trochę tremy ogłaszając je. Nie byłam pewna czy ktokolwiek się zapisze, cieszę się ogromnie, że mnie znalazłyście i zapisałyście się, miałam dzięki temu okazję by odwiedzić i poznać treść sympatycznych blogów i po podziwiać Waszą twórczość. W początkowym założeniu ten blog miał zawierać jedynie suchą informacyjną terść, dzięki Wam, trochę się to jednak zmieniło i dobrze :)
Generalnie bardzo mi się te zabawy spodobały i to pierwsze na pewno nie będzie ostatnie, więc zapraszam już na zaś na przyszłe w bliżej nie określonej przyszłości, okazja znajdzie się na pewno, a jak nie, to zawsze może być okazja z okazji okazji :D. Pozdrowienia dla Was :)

5 komentarzy:

 1. Gratuluję zwycięzcy :-) Candy to fajna zabawa, można zrobić komuś wiele radości... Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. No nie wierzę!!! To moje pierwsze wygrane candy, więc skaczę z radości! JUPIIIIIII! Zwłaszcza, że wydawało mi się, że losowanie miało być później, tym większa niespodzianka :) Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 3. No i o takich cukierkach się dowiedzieć z losowania;) Ja to dopiero jestem spóźniona;)
  Gratulacje dla Luki!

  OdpowiedzUsuń
 4. No i znów pech! Ja nie wiem! Klątwa jakaś, czy co?! :) Gratulacje dla zwyciężczyni! :*

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze. Dają wiele radości i motywują do dalszych rękoczynów :)
Kajjka