wtorek, 9 sierpnia 2011

Bałagan wakacyjny

Powoli zaczyniam go ogarniać, tzn. wakacyjny bałagan. Po prostu ja już chyba z wakacji wyrosłam i co gorsza chyba ich już nawet nie lubię. Przez dziesięć miesięcy układam sobie i uporządkowuję dzienny plan dnia i kiedy wreszcie zaczynam nad nim panować, przychodzą wakacje a z nimi urlopy, wyjazdy, dni wolne, nieobecności zaplanowane i obecności, które nie zawsze się planuje. I całą moją misternie dzierganą koronkę poukładanych zajęć diabli biorą, a jeśli wziąć pod uwagę, że usystematyzowanie wszelkich prac w moim przypadku jest pracą tytanową, to wyjaśnia dlaczego wakacji wcale nie kocham.

A teraz koniec marudzenia i do rzeczy. Bardzo dziękuję dziewczynom: Dorothy za miłe wyróżnienie...

...i Angi za zaproszenie do blogowej zabawy, która ma jak rozumiem pozwolić nam się nieco lepiej poznać. Ponieważ wyróżnienie również nakłada na mnie obowiązek przybliżenia nieco mojej osoby moim gościom, postanowiłam upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Zatem do dzieła, zabawa wymaga 6 informacji, wyróżnienie 7, więc jedno zawrze się w drugim.

1. Moim marzeniem jest posiadanie niewielkiego domku za miastem, najchętniej w okolicach lasu.

2. W ogóle się nie maluję, nie mogę niestety, moje łzawiące przy każdej pogodzie oczy, nie pozwalają mi na to.

3. Jestem osobą dramatycznie niesystematyczną, co nieraz przysparza mi wiele dodatkowej pracy.

4. Nie posiadam prawa jazdy i jego posiadanie raczej mi już nie grozi, brak mi determinacji do nauki ;).

5. Kocham polskie morze, Mazury i nasze góry, nigdy nie zdarzyło mi się wyjeżdżać za granicę i wcale tego nie żałuję.

6. Niezmiennie pozostaje wielbicielką wszelkiej prozy Tolkiena (proszę nie mylić z filmem, który nie wiele z tą twórczością ma wspólnego), swoją przygodę z nim zaczynałam bynajmniej nie od sławnego "Władcy Pierścieni" ale od "Silmarillionu". Uwielbiam klimat tej książki.

7. Uwielbiam gry komputerowe on line i nie tylko, namiętnie pogrywam w simy, może to dziecinne, ale ja to lubię ;).

Powinnam jeszcze wyróżnić 16 innych blogów... w tej chwili w obserwowanych mam ponad 150 blogów a dodaję tylko te których zawartość jest dla mnie inspirująca i piękna. I jak tu wybrać 16 i mieć przy tym poczucie należycie spełnionego obowiązku? No, ale mus to mus.

Wyróżnione blogi:

Pragnę tylko dodać, że ktokolwiek nie znajduje się na tej, z konieczności, okrojonej liście z pewnością jest wyróżniony w moim sercu, a pełna lista WYRÓŻNIONYCH, których lubię i cenię znajduje się na pasku bocznym mojego bloga w rubryce "Inspirujące".

I na koniec do zabawy w "odkrywanie kart" zapraszam:
i
Agę

Na marginesie: starałam się nie pchać z zaproszeniami do zabawy blogach, na których jest informacja iż właściciele nie życzą sobie "wyróżnień" oraz na tych, na których chwilę temu umieszczono już informację o udziale w zabawie. Jeśli mimo tego władowałam się komuś w paradę przez nieuwagę, to z góry przepraszam, pozostałe osoby niech się czują zaproszone, czy skorzystają to już od nich zależy ;).

6 komentarzy:

 1. Dziękuję Ci za wyróżnienie:) bardzo mi miło:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo serdecznie dziękuję za wyróżnienie. Jest mi bardzo miło. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękuję za zaproszenie :) chętnie wezmę udział w zabawie, tylko nie wiem co mam robić :)jestem "nowa" i "zielona" :) proszę o pomoc i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze raz dziękuję za zaproszenie, jest mi bardzo miło. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Eh, tez marzę o malutkim domku u podnóża lasu ... ;) Może kiedyś się spełni, czego życzę też tobie. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za wyróżnienie, bardzo mi miło:) Niestety nie mam teraz czasu na udział w zabawie. Się ogarnę, to może...;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze. Dają wiele radości i motywują do dalszych rękoczynów :)
Kajjka